Активісту Бубенчику оголосили нову підозру

КИЇВ. 5 квітня. УНН. Активісту Євромайдану Івану Бубенчику оголосили нову підозру за двома статтями. Про це у своєму Facebook повідомив прес-секретар Генеральної прокуратури Андрій Лисенко, передає УНН.

«Сьогодні, 5 квітня 2018 року, у Департаменті спеціальних розслідувань ГПУ заступник Генерального прокурора України Анжела Стрижевська повідомила підозрюваному Івану Бубенчику у присутності адвокатів про заміну раніше повідомленої підозри», — повідомив Лисенко.

Відтепер Бубенчик підозрюється у скоєнні злочинів, передбачених ст. 348 (Посягання на життя працівника правоохоронного органу, члена громадського формування з охорони громадського порядку і державного кордону або військовослужбовця) та ч.1 ст. 263 КК України (Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами).

Нагадаємо, заступник Генерального прокурора України Анжела Стрижевська не виключила можливості звернення до суду стосовно звільнення від кримінальної відповідальності активіста Майдану Івана Бубенчика на підставі закону про амністію активістів Майдану після зміни йому підозри. 

Оригинал статьи: Активісту Бубенчику оголосили нову підозру