Б.Гризлов прокоментував український законопроект щодо реінтеграції Донбасі

КИЇВ. 21 червня. УНН. Запропонований Києвом законопроект про реінтеграцію Донбасу є спробою створити альтернативу мінським угодами, замість політичного врегулювання робиться наголос на військовому вирішенні конфлікту. Про це йдеться у заяві представника РФ в контактній групі Бориса Гризлова, яку цитують РІА “Новости”, передає УНН.

Б.Гризлов розповів, що учасники зустрічі в Мінську не могли залишити без уваги ініціативу української влади щодо законопроекту про реінтеграцію Донбасу.

«За наявною інформацією, цей законопроект, який розробляється в Києві має на меті створити якусь альтернативу схваленим ООН мінським угодам», — вважає представник РФ.

За його словами, законопроект не передбачає виконання найважливіших умов мінських угод, а саме особливого статусу Донбасу, амністії і проведення виборів.

«Інакше кажучи, цей законопроект не передбачає комплексного політичного вирішення проблеми. Замість політичного врегулювання робиться наголос на військовому вирішенні», — вважає Б.Гризлов.

Він зауважує, що можливе прийняття законопроекту буде невиконанням угод, досягнутих в Нормандські форматі за участю Німеччини, Франції і Росії.

Нагадаємо, лідер фракції “Блоку Петра Порошенка” Артур Герасимов повідомив, що положення законопроекту щодо реінтеграції Донбасу найближчими днями будуть винесені на обговорення громадськості.

Оригинал статьи: Б.Гризлов прокоментував український законопроект щодо реінтеграції Донбасі