ДПСУ про «Захід-2017»: поки ніяких провокацій не зафіксовано

КИЇВ. 14 вересня. УНН. У Державній прикордонній службі України поки що не зафіксували провокацій на українсько-білоруському кордоні, зважаючи на російсько-білоруські військові навчання «Захід-2017». Про це сказав у коментарі УНН речник Держприкордонслужби Олег Слободян.

«Лінія кордону повністю моніториться, ми для цього застосовуємо, в тому числі, нашу службову авіацію. І на даний момент ніяких провокацій, ніяких порушень, які б викликали підозру, не зафіксовано», — сказав речник Держприкордонслужби.

О.Слободян наголосив, що не можна недооцінювати російсько-білоруські навчання «Захід-2017», оскільки вони несуть багато загроз як для України, так і для всіх країн, які межують з Білоруссю.

«Тому заходи ми відпрацьовували спільно зі Збройними силами, національною гвардією та іншими правоохоронними органами. І, звичайно, в межах цих заходів наші підрозділи, і не тільки наші, на відповідних позиціях і діють у відповідності до затвердженого плану», — розповів він.

Як повідомляв УНН, спільне стратегічне навчання «Захід-2017» пройде в період з 14 по 20 вересня під керівництвом начальників генеральних штабів збройних сил — перших заступників міністрів оборони Росії та Білорусі на білоруській території і трьох полігонах РФ.

У низці країн НАТО, зокрема у Німеччині, не виключають, що на навчаннях «Захід-2017» буде 100 тисяч солдат.

У України є побоювання, що під виглядом навчань «Захід-2017» РФ може створити ударні групи для нападу.

При цьому у Міноборони РФ заявили про відсутність планів вторгнення під час навчань «Захід-2017».

Оригинал статьи: ДПСУ про «Захід-2017»: поки ніяких провокацій не зафіксовано