ЄС за певних умов надасть Україні 100 млн євро для реформи держуправління

КИЇВ. 18 серпня. УНН. ЄС надасть фінансову допомогу Україні в понад 100 мільйонів євро для проведення реформи державного управління за умови виконання конкретних умов, необхідних для успішної реформи в період між 2017-2020 роками, передає УНН з посиланням на представництво Європейського Союзу в Україні.

«ЄС надає допомогу понад 100 мільйонів євро для проведення реформи державного управління за умови виконання конкретних умов, необхідних для успішної реформи в період між 2017-2020 роками,» — повідомили у представництві.

Зокрема, закликали здійснити наступні кроки для забезпечення стабільності цієї реформи: «продовжити формування Секретаріату Кабінету Міністрів як справжнього центру уряду, завершити реорганізацію міністерств шляхом усунення функцій непов’язаних з політикою та провести повномасштабну та сталу реформу заробітної плати».

читайте також: Україна вироблятиме цукор за стандартами ЄС

Нагадаємо, сьогодні в Україні стартував відкритий конкурс на нові посади в 10 пілотних міністерствах, а також СКМУ, Нацдержслужбі, Національному агентстві електронного урядування.

У представництві ЄС привітали дану ініціативу.

«Цей пакет положень внесе суттєві зміни у теперішню роботу міністерств. Новий підхід передбачає реорганізацію 10 пілотних міністерств та створення нових Генеральних директоратів. Їхня роль полягатиме в тому, щоб працювати над реалізацією реформ та виконувати Угоду про асоціацію між Україною та ЄС,» — зауважили в ЄС.

Також У ЄС резюмували, що важливо, щоб відбір на нові посади відбувався прозоро та виключно на основі оцінки знань, вмінь та заслуг кандидатів.

Оригинал статьи: ЄС за певних умов надасть Україні 100 млн євро для реформи держуправління