Геращенко: у захопленому відділенні «Укрпошти» в Харкові перебуває 9 осіб

КИЇВ. 30 грудня. УНН. У відділенні «Укрпошти» в Харкові, яке захопив чоловік, перебуває 9 осіб, в тому числі 2 дітей. Про це на своїй сторінці у Facebook написав член колегії МВС, народний депутат Антон Геращенко, передає УНН.

«Сьогодні в Харкові в одне з відділень «Укрпошти» з метою збройного пограбування зайшов чоловік з предметом, схожим на пістолет. У цей час там перебувало 9 осіб. Там були співробітники пошти, так і відвідувачі. У тому числі двоє дітей», — заявив А.Геращенко.

Наразі відділення «Укрпошти» оточено співробітниками поліції. На місці перебуває начальник харківської поліції Олег Бех та начальник харківського СБУ Андрій Носач.

«З грабіжником, який став після захоплення заручників — терористом, ведуться переговори. Йому пропонується скласти зброю, відпустити заручників і здатися владі», — зазначив А.Геращенко.

Додамо, УНН в поліції також повідомили про двох дітей і 7 дорослих у відділенні «Укрпошти» в Харкові.

Раніше сьогодні невідомий в Харкові захопив відділення «Укрпошти».

За даними поліції, про подію оператору «102» повідомив чоловік, дружина якого працює в цій установі. Зараз інформація перевіряється працівниками поліції.

Повідомлення про те, що в відділення «Укрпошти», розташованому на вулиці Шевченка, увійшов чоловік в масці з метою пограбування, надійшло в поліцію 30 грудня близько 14:40.

Оригинал статьи: Геращенко: у захопленому відділенні «Укрпошти» в Харкові перебуває 9 осіб