Нардеп Ю.Береза розказав про подробиці замаху та підпалу будинку

КИЇВ. 26 вересня. УНН. Народний депутат України Юрій Береза розказав подробиці спроби замаху на своє життя та підпалу будинку, повідомляє УНН з посиланням на Facebook політика.

«Це не перший замах на мене. Цього разу мені та моїй родині призначалася бойова граната РГД-5. Але за щасливим збігом обставин у оселі, до якої намагався вдертися нападник, не було ані мене, ані моєї дружини з онуком. Хоча ми планували бути там».  — написав політик

Нардеп розповів, що «замах стався вночі на 24 вересня. Невідомий чоловік 1980 року народження підпалив наш будинок в селі Чумаки П’ятихатського район. Будівля раніше належала моєму покійному тестю. Хоча це огороджена приватна територія, зловмисник спромігся підпалити одну з кімнат та автомобіль громадської організації. Нападника затримала охорона, але добряче ризикували. Чоловік погрожував застосувати бойову гранату РГД-5. Ту саму, яка призначалася мені та моїй родині. Пізніше зловмисник зізнався охороні, що його привезли в Чумаки з Кривого Рогу та наказали підпалити будинок і підірвати господарів. І він був ладний це зробити, бо, цитую, вже два дні без «дози» Я приїхав на місце злочину о 4.00 ранку. Нападника одразу передали поліції. Тепер очікуємо на розв’язку та встановлення ім’я замовника».

Нагадаємо, будинок, який підпалили на Дніпропетровщині, належить нардепу Юрію Березі. Палія доправили у реанімацію.

Як повідомляв раніше УНН, на Дніпропетровщині поліцейські затримали чоловіка, який підпалив будинок та автомобіль. При затриманні він погрожував бойовою гранатою РГД-5 із запалом, яку під час слідчих дій вилучили поліцейські.

Оригинал статьи: Нардеп Ю.Береза розказав про подробиці замаху та підпалу будинку