О.Вілкул не сплатив до бюджету 19,6 млн грн податків – ДФС

КИЇВ. 5 липня. УНН. Під час позапланової перевірки Головне управління ДФС у Дніпропетровскій області виявило у народного депутата Олександра Вілкула перевищення статків, вказаних у електронній декларації, на загальну суму 72,9 млн грн. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила в.о.начальника Головного управління ДФС у Дніпропетровскій області Оксана Томчук, передає УНН.

«Перевіркою даних, відображених в електронній декларації за 2015-й рік (О.Вілкула – ред.) встановлено перевищення статків над загальною суммою отриманих особою доходів на сумму 72,9 млн гривень, що призвело до не сплати до бюджету податків і зборів на сумму 19,6 млн грн», — написала О.Томчук.

Вона додала, що матеріали цієї мперевірки направлені до Генеральної прокуратури України для вирішення питання щодо порушення кримінального провадження за фактами ймовірного незаконного збагачення О.Вілкула та ухилення ним від сплати податків в особливо великих розмірах.

«Акт було отримано уповноваженим представником під підпис з подальшим наданням заперечень, які були розглянуті в передбачені законом строки в присутності того ж самого представника»,- додала О.Томчук.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У НАБУ оприлюднили схему незаконного збагачення нардепа Є.Дейдея

Нагадаємо, комітет з питань Регламенту Верховної Ради раніше вирішив, що подання Генеральної прокуратури щодо зняття депутатської недоторканності з народних депутатів Євгена Дейдея та Олеся Довгого є недостатньо вмотивованими та необґрунтованими.

Зазначимо, комітет Верховної Ради з питань регламенту та депутатської етики з 3 до 7 липня розглядатиме питання щодо зняття депутатської недоторканності з низки народних депутатів — Євгена Дейдея, Олеся Довгого, Андрія Лозового, Максима Полякова, Борислава Розенблата.

Оригинал статьи: О.Вілкул не сплатив до бюджету 19,6 млн грн податків – ДФС