Повітряний простір над складами боєприпасів на Вінничині закрили до 28 вересня

КИЇВ. 27 вересня. УНН. Повітряний простір над складами боєприпасів біля Калинівки Вінницької області закрили до 02:59 28 вересня. Про це повідомив заступник міністра інфраструктури України Юрій Лавренюк у Facebook, передає УНН.

«Заборона радіусом 50 км у діапазоні висот від поверхні до верхньої границі повітряного простору (над складами боєприпасів біля Калинівки — ред.) діє до 02:59 28.09.2017 року», — повідомив він.

За його словами, ця заборона не впливає на польоти державних повітряних суден, задіяних у рятувальних та пожежних роботах та наданні медичної допомоги. Для інших літаків рух у забороненій зоні можливий тільки з дозволу органів організації повітряного руху. Аеропорт Вінниця перебуває у зоні дії тимчасової заборони.

«Подальші рішення щодо зміни терміну дії або параметрів заборони будуть прийматися в оперативному порядку відповідними службами у залежності від наявної інформації та розвитку подій», — додав Ю.Лавренюк.

Як повідомляв УНН, через пожежу на складах на Вінничині евакуйовано понад 30 тис. людей.

Напередодні, 26 вересня, близько 22:00 на військових складах населеного пункту Калинівка, що на Вінниччині, сталася пожежа. 

У ЗСУ повідомили, що пожежа охопила 10% площі військового арсеналу на Вінничині.

Оригинал статьи: Повітряний простір над складами боєприпасів на Вінничині закрили до 28 вересня