Рада ухвалила закон про реінтеграцію Донбасу

КИЇВ. 18 січня. УНН. Верховна Рада ухвалила у другому читанні та в цілому законопроект про реінтеграцію Донбасу. За відповідне рішення проголосували 280 народних депутатів, передає кореспондент УНН.

Законопроект визначає Росію державою-агресором, встановлює, що непідконтрольні райони Донецької та Луганської області та Крим є тимчасово окупованими територіями. Визначається, що відповідальність за моральну та матеріальну шкоду, завдану державі Україна, органам державної влади та органам місцевого самоврядування, фізичним та юридичним особам, покладається на Російську Федерацію.

Встановлюється особливий порядок в’їзду громадян України на тимчасово окуповані території. Зазначається, що в’їзд осіб, переміщення товарів на тимчасово окуповані території у Донецькій та Луганській областях і виїзд осіб, переміщення товарів з таких територій здійснюються через контрольні пункти в’їзду-виїзду.

Командувач об’єднаних сил з урахуванням безпекової обстановки має право обмежувати в’їзд осіб на тимчасово окуповані території Донецької та Луганської областей та виїзд осіб із таких територій.

Документом також надається бійцям АТО та правоохоронцям право на здійснення посилених заходів безпеки та низки заходів, які передбачені в разі введення воєнного стану:

Нагадаємо, закон про реінтеграцію Донбасу має норму для оскарження його в КСУ.

Оригинал статьи: Рада ухвалила закон про реінтеграцію Донбасу