СБУ призначила процесуальні дії у справі Рубана і Савченко

КИЇВ. 5 квітня. УНН. Служба безпеки України призначила низку процесуальних дій у справі Володимира Рубана та Надії Савченко. Про це повідомляє УНН з посиланням на Twitter СБУ.

«Співробітники Головного слідчого управління СБУ у рамках відкритого кримінального провадження призначили низку процесуальних дій у справі за підозрою в скоєнні злочину Володимиром Рубаном та Надією Савченко», — йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, 5 квітня народний депутат України Надія Савченко сьогодні не пройшла судово-психологічну експертизу із застосуванням комп’ютерного поліграфа через процесуальні питання. 

Як повідомляв УНН, Верховна Рада позбавила Савченко депутатської недоторканності та надала дозвіл на її затримання й арешт.

У ВР Савченко затримали, зачитавши їй повідомлення, у чому її підозрюють: злочини, передбачені ч.1 ст.109, ч.1 ст.14 ч.2 ст.28 ч.1 ст.109, ч.1 ст.14 ч.2 ст.28 ст.112, ч.1 ст.14 ч.3 ст.258, а також ч.1 ст.258-3 ККУ. Генпрокурор Луценко раніше заявив, що є незаперечні докази того, що Савченко особисто планувала провести терористичний акт в парламенті.

Співробітники Головного слідчого управління #СБУ у рамках відкритого кримінального провадження призначили низку процесуальних дій у справі за підозрою в скоєнні злочину Володимиром Рубаном та Надією Савченко

Оригинал статьи: СБУ призначила процесуальні дії у справі Рубана і Савченко