СК РФ порушив справу щодо Авакова

КИЇВ. 3 квітня. УНН. Слідчий комітет Росії порушив кримінальну справу проти міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова, звинувативши його в «перешкоджанні вільній реалізації російськими громадянами своїх виборчих прав на виборах президента Росії». Про це УНН повідомили в прес-службі російського відомства.

«Головним слідчим управлінням СК Росії порушено кримінальну справу стосовно міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова за фактом перешкоджання вільній реалізації російськими громадянами своїх виборчих прав на виборах президента Росії (п. «в» ч.2 ст.141 КК РФ)», — повідомили в СК РФ.

Як повідомляється, за даними слідства, «Аваков, діючи групою осіб за попередньою змовою, давав вказівки підлеглим по службі співробітникам МВС України, що забезпечують охорону і безпеку російських дипломатичних установ в Києві, Львові, Одесі та Харкові, не пропускати на виборчі дільниці громадян РФ, які перебували на території України 18 березня 2018 роки для участі у виборах президента. У результаті злочинних дій Авакова та інших осіб були грубо порушені законні права та інтереси громадян, гарантовані конституцією Російської Федерації».

Відзначається, що слідство вживає заходи для встановлення всіх обставин злочину та інших осіб, причетних до його скоєння.

Нагадаємо, у 2015 році СК РФ відкрив провадження стосовно понад 30 осіб «за злочини в Україні». Серед учасників злочинів тоді фігурувала низка високопоставлених чиновників і інших впливових осіб, зокрема, міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков.

Оригинал статьи: СК РФ порушив справу щодо Авакова