Слідство щодо Охендовського можуть відновити до кінця року

Михайло Охендовський

КИЇВ. 7 вересня. УНН. Слідство у кримінальному провадженні за підозрою голови Центральної виборчої комісії Михайла Охендовського, підозрюваного в отриманні неправомірної вигоди, може бути відновлене до кінця цього року. Про це УНН повідомило поінформоване джерело.

За інформацією співрозмовника агентства, слідство може бути відновлене щодо Охендовського до кінця року. На даний час, за інформацією джерела, здійснюються міжнародно-правові доручення у цій справі.

Нагадаємо, 9 червня 2017 року Спеціалізована антикорупційна прокуратура зупинила слідство у справі голови Центральної виборчої комісії Михайла Охендовського до отримання відповідей щодо міжнародної правової допомоги в рамках досудового розслідування від інших держав.

Як повідомляв УНН, 13 грудня минулого року детективи НАБУ повідомили голові ЦВК Михайлу Охендовському про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч.3 та ч.4 ст. 368 Кримінального кодексу України (“Одержання хабарів у великому та особливо великому розмірах особою, яка займає особливо відповідальне становище”). Вказані статті діяли на момент скоєння злочину. Йдеться про «чорну бухгалтерію Партії регіонів».

Проте у березні 2017 року голову Центральної виборчої комісії України Михайла Охендовського оголосили потерпілим у кримінальному провадженні про дії детективів Національного антикорупційного бюро України щодо нього. Згодом Генеральна прокуратура України закрила справу, яку було відкрито за рішенням Печерського районного суду Києва, щодо порушення САП і НАБУ прав голови ЦВК Михайла Охендовського. 

Оригинал статьи: Слідство щодо Охендовського можуть відновити до кінця року