Суд взяв під варту капітана судна «Норд»

КИЇВ. 6 квітня. УНН. Херсонський міський суд обрав запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з правом внесення 35 тисяч 240 гривень застави капітану затриманого в Азовському морі риболовецького судна «Норд» Володимиру Горбенко. Про це УНН повідомили у прес-службі прокуратури АР Крим.

«Суд обрав капітану запобіжний захід тримання під вартою з правом внесення 35 240 гривен застави. Арешт обрано на 60 діб до 31 травня», — сказали в прокуратурі.

Як повідомляв УНН, 25 березня у частині українських вод Азовського моря корабель морської охорони Держприкордонслужби затримав риболовецьке судно-порушника “Норд” під прапором РФ.

Капітан судна “Норд” і члени суднокоманди надали для перевірки недійсні суднові (вантажні) та паспортні документи, видані органами на тимчасово окупованій території, діяльність яких є незаконною. Наразі на судно “Норд” накладено арешт, капітана затримано. 31 березня капітану судна “Норд” оголосили про підозру.
Міністерство закордонних справ РФ напередодні вручило тимчасовому повіреному в справах України в Росії ноту протесту у зв’язку із затриманням рибальського судна “Норд”, яке Москва вважає своїм.

Оригинал статьи: Суд взяв під варту капітана судна «Норд»