Світовий банк назвав реформи, без яких ВВП України впаде до 2%

КИЇВ. 10 квітня. УНН. Завершення реформи державних банків, протидія корупції – створення Антикорупційного суду, проведення приватизації та створення земельного ринку забезпечать зростання економіки на 3-5%. Про це під час презентації піврічного економічного прогнозу для України заявив провідний економіст та керівник програми по Білорусі, Молдові та Україні Представництва Світового банку в Україні Фарук Кхан, передає кореспондент УНН.

«Реформа держбанків, приватизація, створення земельного ринку, протидія корупції (створення Антикорупційного суду) – реформи, які покращать показники зростання економіки та ставлення інвесторів. Завдяки цьому, зростання економіки може сягнути 3-5%. Якщо ці реформи не будуть проведені, то зростання ВВП зменшиться до 2 на рік, або ще нижче у 2019 році», — сказав Ф.Кхан.

Як додала економіст представництва Світового банку в Україні Анастасія Головач, ці реформи мають бути завершені у найближчі кілька місяці. Лише тоді можливе зростання економіки на 3,5% у 2018 році та 4% у подальші періоди.

Нагадаємо, у Нацбанку назвали фактори росту ВВП у 2018 році.

Оригинал статьи: Світовий банк назвав реформи, без яких ВВП України впаде до 2%