У Світовому банку порадили відкласти запровадження накопичувальних пенсій

КИЇВ. 10 квітня. УНН. У Світовому банку вважають, що вводити накопичувальні пенсії з січня 2019 року зарано. Про це під час презентації піврічного економічного прогнозу для України заявив провідний економіст та керівник програми по Білорусі, Молдові та Україні представництва Світового банку в Україні Фарук Кхан, передає кореспондент УНН.

«Пенсійна реформа допомогла підвищити адекватність забезпечення та стабілізувати фіскальні видатки. Додаткові ініціативи у сфері пенсійного забезпечення не мають підривати ці основні засади пенсійної системи. Запровадження накопичувальної системи з січня 2019 року має бути відкладене, оскільки це може негативно вплинути на внески до нинішньої системи та створити додаткові фіскальні зобов’язання. Крім того розвиток фінансових інструментів є недостатнім», — наголосив Фарук Кхан.

Як повідомляв УНН, призначення усіх спецпенсій крім військових скасовано, а вже призначені не перераховуватимуться. Про це заявив заступник міністра соціальної політики України Микола Шамбір.

Оригинал статьи: У Світовому банку порадили відкласти запровадження накопичувальних пенсій