Укрбюро Інтерполу ще не отримало матеріали про оголошення Черновецького у міжнародний розшук — джерело

Леонід Черновецький

КИЇВ. 12 вересня. УНН. Матеріали щодо оголошення екс-мера Києва Леоніда Черновецького у міжнародний розшук до Українського бюро Інтерполу ще не надходили. Про це УНН стало відомо з власних джерел.

«На даний час документи (щодо оголошення Черновецького у міжнародний розшук — ред.) до Укрбюро Інтерполу не надходили», — сказав співрозмовник агентства.

Варто зазначити, що на офіційному сайті МВС у розділі «Особи, які переховуються від органів влади» Черновецький оголошений у державний розшук.

Зазначається, що матеріали щодо оголошення його у розшук надійшли від Служби безпеки України.

При цьому Черновецький вважається зниклим від 24 липня 2017 року.

Як повідомляв УНН, 25 липня 2017 року суд дозволив затримати екс-мера Києва Леоніда Черновецького з метою приводу на судове засідання з обрання йому запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.Нагадаємо, 14 липня Генеральна прокуратура України повідомила про підозру екс-меру Києва Леоніду Черновецькому у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 364 КК України (зловживання владою або службовим становищем) КК України.

Зокрема, Управлінням з розслідування злочинів, вчинених злочинними організаціями, здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом незаконного будівництва об’єкту інженерної та транспортної інфраструктури (вертолітного майданчика) на Парковій дорозі в Києві.

Раніше повідомлялося, що колишній мер Києва Леонід Черновецький перебуває в Ізраїлі.

Повідомлялося, що Генеральна прокуратура України оголосить колишнього мера Києва Леоніда Черновецького у міжнародний розшук по лінії Інтерполу, як тільки завершаться необхідні для цього процесуальні процедури.

Оригинал статьи: Укрбюро Інтерполу ще не отримало матеріали про оголошення Черновецького у міжнародний розшук — джерело