Ю.Луценко вніс подання до ВР щодо затримання та арешту Б.Розенблата

КИЇВ. 21 червня. УНН. Генеральний прокурор України вніс у Верховну Раду України подання про надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності, затримання та арешт народного депутата Борислава Розенблата. Про це він написав на своїй сторінці у Facebook, передає УНН.

«Вніс подання до ВР про надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності, затримання та арешту народного депутата Б.Розенблата, в діях якого вбачаються ознаки зловживання впливом та хабарництва на загальну суму 280 тис. дол.»,- написав Ю.Луценко.

Як повідомляв УНН, Генеральний прокурор України Юрій Луценко вніс до Верховної Ради України подання про надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності народного депутата Олеся Довгого.

Крім того, Генеральний прокурор України вніс у Верховну раду України подання про надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності народного депутата Євгенія Дейдея

Нагадаємо, Генеральна прокуратура України направила до Верховної Ради подання на зняття депутатської недоторканності з народного депутата Андрія Лозового.

Оригинал статьи: Ю.Луценко вніс подання до ВР щодо затримання та арешту Б.Розенблата