Закон про освіту набуде чинності 28 вересня

КИЇВ. 27 вересня. УНН. Закон про освіту у середу опублікували у газеті «Голос України», він набуде чинності 28 вересня, передає УНН.

Закон про освіту, опублікований 27 вересня в офіційному виданні, набуде чинності з дня, наступного за днем його опублікування, окрім: статті 38 та абзацу третього частини другої статті 59 цього Закону, які набирають чинності з 1 січня 2018 року; абзаців першого і третього частини другої статті 61, які набирають чинності з 1 січня 2018 року; частини п’ятої статті 61 та частини десятої статті 78, які набирають чинності з 1 січня 2019 року; частини третьої статті 43 Закону України «Про загальну середню освіту» (в редакції цього закону), яка набирає чинності з 1 січня 2019 року; абзацу другого підпункту 5 пункту 4 цього розділу, який набирає чинності з 1 січня 2030 року.

Нагадаємо, 25 вересня Президент України Петро Порошенко підписав закон про освіту.

5 вересня народні депутати України ухвалили в другому читанні та в цілому проект закону «Про освіту», який, зокрема, визначає, що мовою освітнього процесу в навчальних закладах є українська.

Таким чином пропонується, що в Україні впроваджується з 5 класу обов’язкове навчання українською мовою для учнів, які належать до нацменшин, окрім корінних народів.

Як повідомляв УНН, після підписання Президентом Петром Порошенком закону про освіту, Угорщина заявила, що буде блокувати та ветувати будь-які спроби зближення України на шляху до інтеграції з Європейським Союзом.

Нагадаємо, Міністерство освіти і науки України готове передати статтю 7 закону про освіту, яка визначає мову освіти, на експертизу в Раду Європи.

Оригинал статьи: Закон про освіту набуде чинності 28 вересня